| نام تجاری: | Yihao |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $99-432 |
| جنس بدنه | برنج |
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفید گرم ملایم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| گارانتی | 2 سال |
| پشتیبانی از دیمر | خیر |
| منبع نور | LED |
| جنس کلاهک | شیشه |
| وزن محصول | 3 کیلوگرم |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| سازگاری منبع نور | E27/E24/E14/GU10/G9 |
| نام تجاری: | Yihao |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $99-432 |
| جنس بدنه | برنج |
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفید گرم ملایم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| گارانتی | 2 سال |
| پشتیبانی از دیمر | خیر |
| منبع نور | LED |
| جنس کلاهک | شیشه |
| وزن محصول | 3 کیلوگرم |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| سازگاری منبع نور | E27/E24/E14/GU10/G9 |