| نام تجاری: | Yihao |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $999-1,399 |
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| مواد بدن | مس آلابستر |
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| کمر پشتیبانی | نه |
| منبع نور | LED |
| مواد سایه | شیشه |
| وزن محصول (کیلوگرم) | 3 کیلوگرم |
| ولتاژ ورودی (V) | AC 85-265V |
| نام تجاری: | Yihao |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $999-1,399 |
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| مواد بدن | مس آلابستر |
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| کمر پشتیبانی | نه |
| منبع نور | LED |
| مواد سایه | شیشه |
| وزن محصول (کیلوگرم) | 3 کیلوگرم |
| ولتاژ ورودی (V) | AC 85-265V |