| نام تجاری: | Yihao |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | AED 4,857.64-5,231.60 |
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| مواد بدن | مس |
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| تضمین | 2 سال |
| کمر پشتیبانی | نه |
| منبع نور | LED |
| مواد سایه | دیگران |
| وزن محصول | 3 کیلوگرم |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| نام تجاری: | Yihao |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | AED 4,857.64-5,231.60 |
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| مواد بدن | مس |
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| تضمین | 2 سال |
| کمر پشتیبانی | نه |
| منبع نور | LED |
| مواد سایه | دیگران |
| وزن محصول | 3 کیلوگرم |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |