| نام تجاری: | YH |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | €525.10-612.61 |
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سبک | مدرن، رترو |
| جنس | فلز، اکریلیک، چوب، شیشه |
| منبع نور | LED یکپارچه |
| دمای رنگ | 3000K / 4500K / 6000K |
| جهت نورپردازی | همه جهته |
| ولتاژ | AC 110-240V |
| درجه حفاظت | IP 20 |
| نصب | رومیزی |
| محیط | داخلی، خشک |
| پرداختها | مشکی + سفید، چوب + سفید، گردو + سفید |
| نام تجاری: | YH |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | €525.10-612.61 |
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سبک | مدرن، رترو |
| جنس | فلز، اکریلیک، چوب، شیشه |
| منبع نور | LED یکپارچه |
| دمای رنگ | 3000K / 4500K / 6000K |
| جهت نورپردازی | همه جهته |
| ولتاژ | AC 110-240V |
| درجه حفاظت | IP 20 |
| نصب | رومیزی |
| محیط | داخلی، خشک |
| پرداختها | مشکی + سفید، چوب + سفید، گردو + سفید |