| نام تجاری: | Yihao |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | R 13 070,20-16 337,79 |
| دمای رنگ (CCT) | ۳۵۰۰K (سفید گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد پایه | مس |
| مواد پوشش | شیشه |
| منبع نور | لامپ های هالوجنی |
| سبک طراحی | مدرن |
| نام تجاری | "یاهو" |
| درخواست | اتاق نشیمن |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| سبک نصب | سطح نصب شده |
| رتبه بندی IP | IP44 |
| کارایی نورپردازی لامپ | 110 lm/w |
| جریان نور لامپ | 1200 lm |
| طول عمر | 50،000 ساعت |
| خدمات راه حل های روشنایی | طراحی و طراحی نور |
| ابعاد بسته بندی | آداب |
| نام تجاری: | Yihao |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | R 13 070,20-16 337,79 |
| دمای رنگ (CCT) | ۳۵۰۰K (سفید گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد پایه | مس |
| مواد پوشش | شیشه |
| منبع نور | لامپ های هالوجنی |
| سبک طراحی | مدرن |
| نام تجاری | "یاهو" |
| درخواست | اتاق نشیمن |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| سبک نصب | سطح نصب شده |
| رتبه بندی IP | IP44 |
| کارایی نورپردازی لامپ | 110 lm/w |
| جریان نور لامپ | 1200 lm |
| طول عمر | 50،000 ساعت |
| خدمات راه حل های روشنایی | طراحی و طراحی نور |
| ابعاد بسته بندی | آداب |