| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | YH-3201119 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $79.99-189.99 |
چراغ دیواری اتاق نشیمن با کریستال شیشه ای و ساخت برنج مسوزی برای راه حل های روشنایی زیبا
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| پایه لامپ | E14 |
| منبع نور | لامپ های روشن یا لامپ LED |
| خدمات راه حل های روشنایی | طرح آٹو کاد |
| مواد سایه | شیشه |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 70 |
| ولتاژ ورودی | 110 تا 120 ولت |
| نصب | نصب شده روی دیوار |
| نوع ماده | لامپ های دیواری |
| کارایی نورپردازی لامپ | 110 lm/w |
| جریان نور لامپ | 110 lm |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| کمر پشتیبانی | نه |
| تضمین | 3 سال |
| زمان کار | 30،000 ساعت |
| بسته بندی | فوم + کارتن بسته بندی انفرادی |
روشنگري ياهویک شرکت تجارت خارجی است که به طراحی، تولید و تجارت محصولات روشنایی متعهد است.شرکت دارای تعدادی از خطوط تولید مدرن است، با ظرفیت قوی؛ شرکت از نظر قدرت فنی قوی است، با مهندسان نرم افزار و سخت افزار با تجربه، طراحان توسعه محصول؛ما یک تیم بازاریابی عالی و یک شبکه خدمات خارجی نسبتا کامل (به عنوان مثال، ما مراکز انبار و خدمات پس از فروش را در دوسلدورف، آلمان و پلیزنتون، ایالات متحده آمریکا داریم) ، که بر اساس آن می توانیم راه حل های یکپارچه (از جمله طراحی، تولید،لجستیک، پس از فروش و غیره) برای مشاغل مانند عمده فروشی، خرده فروشی و توسعه محصولات جدید با هدف مشتریان OEM و ODM.
| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | YH-3201119 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $79.99-189.99 |
چراغ دیواری اتاق نشیمن با کریستال شیشه ای و ساخت برنج مسوزی برای راه حل های روشنایی زیبا
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| پایه لامپ | E14 |
| منبع نور | لامپ های روشن یا لامپ LED |
| خدمات راه حل های روشنایی | طرح آٹو کاد |
| مواد سایه | شیشه |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 70 |
| ولتاژ ورودی | 110 تا 120 ولت |
| نصب | نصب شده روی دیوار |
| نوع ماده | لامپ های دیواری |
| کارایی نورپردازی لامپ | 110 lm/w |
| جریان نور لامپ | 110 lm |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| کمر پشتیبانی | نه |
| تضمین | 3 سال |
| زمان کار | 30،000 ساعت |
| بسته بندی | فوم + کارتن بسته بندی انفرادی |
روشنگري ياهویک شرکت تجارت خارجی است که به طراحی، تولید و تجارت محصولات روشنایی متعهد است.شرکت دارای تعدادی از خطوط تولید مدرن است، با ظرفیت قوی؛ شرکت از نظر قدرت فنی قوی است، با مهندسان نرم افزار و سخت افزار با تجربه، طراحان توسعه محصول؛ما یک تیم بازاریابی عالی و یک شبکه خدمات خارجی نسبتا کامل (به عنوان مثال، ما مراکز انبار و خدمات پس از فروش را در دوسلدورف، آلمان و پلیزنتون، ایالات متحده آمریکا داریم) ، که بر اساس آن می توانیم راه حل های یکپارچه (از جمله طراحی، تولید،لجستیک، پس از فروش و غیره) برای مشاغل مانند عمده فروشی، خرده فروشی و توسعه محصولات جدید با هدف مشتریان OEM و ODM.