| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | YH-3191130 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $89.99-259.99 |
| دمای رنگ | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| پایه لامپ | E12 |
| منبع نور | لامپ های روشن یا لامپ LED |
| مواد سایه | شیشه |
| درخواست | اتاق نشیمن |
| سبک طراحی | مدرن |
| شاخص رنگی | 70 |
| ولتاژ ورودی | 110 تا 120 ولت |
| نصب | از بین رفته |
| کارایی نورپردازی لامپ | 110 lm/w |
| جریان نور لامپ | 110 lm |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| وزن محصول | 10 کیلوگرم |
| کمر پشتیبانی | آره |
| تضمین | 3 سال |
| بسته بندی | فوم + کارتونی |
| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | YH-3191130 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $89.99-259.99 |
| دمای رنگ | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| پایه لامپ | E12 |
| منبع نور | لامپ های روشن یا لامپ LED |
| مواد سایه | شیشه |
| درخواست | اتاق نشیمن |
| سبک طراحی | مدرن |
| شاخص رنگی | 70 |
| ولتاژ ورودی | 110 تا 120 ولت |
| نصب | از بین رفته |
| کارایی نورپردازی لامپ | 110 lm/w |
| جریان نور لامپ | 110 lm |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| وزن محصول | 10 کیلوگرم |
| کمر پشتیبانی | آره |
| تضمین | 3 سال |
| بسته بندی | فوم + کارتونی |