| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | YH-3191059 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $69.99-169.99 |
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| پایه لامپ | E26 |
| منبع نور | لامپ های روشن یا لامپ LED |
| خدمات راه حل های روشنایی | طرح آٹو کاد |
| مواد سایه | فلز |
| درخواست | اتاق نشیمن |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 70 |
| ولتاژ ورودی | 110 تا 120 ولت |
| نصب | نصب روی دیوار، نصب روی سطح |
| نوع ماده | لامپ های دیواری |
| کارایی نورپردازی لامپ | 110 lm/w |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| واحد در هر کارتن | 1 |
| ابعاد محصول | آداب |
| وزن محصول | 10 کیلوگرم |
| رنگ سایه | قهوه ای |
| تضمین | 3 سال |
| زمان کار | 30،000 ساعت |
| گواهینامه | CE، SAA، FCC |
| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | YH-3191059 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $69.99-169.99 |
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| پایه لامپ | E26 |
| منبع نور | لامپ های روشن یا لامپ LED |
| خدمات راه حل های روشنایی | طرح آٹو کاد |
| مواد سایه | فلز |
| درخواست | اتاق نشیمن |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 70 |
| ولتاژ ورودی | 110 تا 120 ولت |
| نصب | نصب روی دیوار، نصب روی سطح |
| نوع ماده | لامپ های دیواری |
| کارایی نورپردازی لامپ | 110 lm/w |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| واحد در هر کارتن | 1 |
| ابعاد محصول | آداب |
| وزن محصول | 10 کیلوگرم |
| رنگ سایه | قهوه ای |
| تضمین | 3 سال |
| زمان کار | 30،000 ساعت |
| گواهینامه | CE، SAA، FCC |