| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | YH-3141749 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $99.99-229.99 |
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| پایه لامپ | E26 |
| منبع نور | لامپ های روشن یا لامپ LED |
| مواد سایه | فلز |
| سبک طراحی | مدرن، نوردیک |
| شماره مدل | YH-3141749 |
| ولتاژ ورودی | 110 تا 120 ولت |
| نصب | سطح نصب شده، دیوار نصب |
| جریان نور لامپ | 110 lm |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| وزن محصول | 8 کیلوگرم |
| تضمین | 3 سال |
| گواهینامه | CE EMC LVD ROHS |
| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | YH-3141749 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $99.99-229.99 |
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| پایه لامپ | E26 |
| منبع نور | لامپ های روشن یا لامپ LED |
| مواد سایه | فلز |
| سبک طراحی | مدرن، نوردیک |
| شماره مدل | YH-3141749 |
| ولتاژ ورودی | 110 تا 120 ولت |
| نصب | سطح نصب شده، دیوار نصب |
| جریان نور لامپ | 110 lm |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| وزن محصول | 8 کیلوگرم |
| تضمین | 3 سال |
| گواهینامه | CE EMC LVD ROHS |