| نام تجاری: | YIHAO |
| شماره مدل: | YH125312 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | CN¥137.87-206.83 |
| دمای رنگ | ۳۵۰۰K (سفید گرم) |
| پایه لامپ | E12 |
| منبع نور | LED |
| مواد سایه | پلاستیک |
| درخواست | اتاق خواب |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| سازگاری DIY | آره |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| نصب | نصب روی دیوار، نصب روی سطح |
| جریان نور لامپ | 240 lm |
| کارایی نورپردازی لامپ | 85 lm/w |
| طول عمر | 50،000 ساعت |
| ابعاد محصول | 12.5 × 24 سانتی متر |
| وزن محصول | 2.5 کیلوگرم |
| زمان کار | 40،000 ساعت |
| بسته بندی | فوم + کارتونی |
| نام تجاری: | YIHAO |
| شماره مدل: | YH125312 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | CN¥137.87-206.83 |
| دمای رنگ | ۳۵۰۰K (سفید گرم) |
| پایه لامپ | E12 |
| منبع نور | LED |
| مواد سایه | پلاستیک |
| درخواست | اتاق خواب |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| سازگاری DIY | آره |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| نصب | نصب روی دیوار، نصب روی سطح |
| جریان نور لامپ | 240 lm |
| کارایی نورپردازی لامپ | 85 lm/w |
| طول عمر | 50،000 ساعت |
| ابعاد محصول | 12.5 × 24 سانتی متر |
| وزن محصول | 2.5 کیلوگرم |
| زمان کار | 40،000 ساعت |
| بسته بندی | فوم + کارتونی |