| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | YH-1251514 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | CN¥1,379.26-2,068.92 |
| دمای رنگ | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| پایه لامپ | E27 |
| منبع نور | LED |
| مواد سایه | کریستال |
| درخواست | ویلا |
| سبک طراحی | مدرن |
| شماره مدل | YH-1251514 |
| نام تجاری | YH |
| شاخص رنگی | ۷۰ Ra |
| ولتاژ ورودی | 110 تا 120 ولت |
| نصب | نصب روی دیوار، نصب روی سطح |
| نوع ماده | لامپ های دیواری |
| کارایی نورپردازی لامپ | 110 lm/w |
| جریان نور لامپ | 110 lm |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| وزن محصول | 5 کیلوگرم |
| رنگ سایه | سفید |
| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | YH-1251514 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | CN¥1,379.26-2,068.92 |
| دمای رنگ | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| پایه لامپ | E27 |
| منبع نور | LED |
| مواد سایه | کریستال |
| درخواست | ویلا |
| سبک طراحی | مدرن |
| شماره مدل | YH-1251514 |
| نام تجاری | YH |
| شاخص رنگی | ۷۰ Ra |
| ولتاژ ورودی | 110 تا 120 ولت |
| نصب | نصب روی دیوار، نصب روی سطح |
| نوع ماده | لامپ های دیواری |
| کارایی نورپردازی لامپ | 110 lm/w |
| جریان نور لامپ | 110 lm |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| وزن محصول | 5 کیلوگرم |
| رنگ سایه | سفید |