| نام تجاری: | YIHAO |
| شماره مدل: | YH1256302 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $99.99-149.99 |
| دمای رنگ (CCT) | ۳۵۰۰K (سفید گرم) |
| مواد بدن لامپ | آهن |
| پایه لامپ | E26, E27, E12, E14 |
| منبع نور | LED |
| درخواست | در فضای باز |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| نصب | نصب روی دیوار، نصب روی سطح |
| کارایی نورپردازی لامپ | 85 lm/w |
| جریان نور لامپ | 240 lm |
| طول عمر | 50،000 ساعت |
| وزن محصول | 2.5 کیلوگرم |
| تضمین | 3 سال |
| نام تجاری: | YIHAO |
| شماره مدل: | YH1256302 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $99.99-149.99 |
| دمای رنگ (CCT) | ۳۵۰۰K (سفید گرم) |
| مواد بدن لامپ | آهن |
| پایه لامپ | E26, E27, E12, E14 |
| منبع نور | LED |
| درخواست | در فضای باز |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| نصب | نصب روی دیوار، نصب روی سطح |
| کارایی نورپردازی لامپ | 85 lm/w |
| جریان نور لامپ | 240 lm |
| طول عمر | 50،000 ساعت |
| وزن محصول | 2.5 کیلوگرم |
| تضمین | 3 سال |