| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $159-199 |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| تضمین | 5 سال |
| پشتیبانی کمر | آره |
| منبع نور | LED |
| مواد سایه | کریستال |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| ویژگی اصلی | ارتفاع قابل تنظیم |
| نصب | نصب شده روی دیوار |
| شکل | بیضی، گرد |
| انتخاب رنگ بدن | سیاه، طلایی، دیگر |
| درخواست | اتاق نشیمن |
| ابعاد محصول | 5.5W x 3.625D x 14H |
| پایه لامپ | E12 |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 60 |
| طول عمر | 50،000 ساعت |
| زاویه پرتو | ۳۶۰ درجه |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $159-199 |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| تضمین | 5 سال |
| پشتیبانی کمر | آره |
| منبع نور | LED |
| مواد سایه | کریستال |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| ویژگی اصلی | ارتفاع قابل تنظیم |
| نصب | نصب شده روی دیوار |
| شکل | بیضی، گرد |
| انتخاب رنگ بدن | سیاه، طلایی، دیگر |
| درخواست | اتاق نشیمن |
| ابعاد محصول | 5.5W x 3.625D x 14H |
| پایه لامپ | E12 |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 60 |
| طول عمر | 50،000 ساعت |
| زاویه پرتو | ۳۶۰ درجه |