| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | 1920 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $159-199 |
| دمای رنگ (CCT) | 3000 هزار |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن | مس |
| تضمین | 5 سال |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| منبع نور | LED |
| وزن محصول | 2 کیلوگرم |
| مواد سایه | کریستال |
| کمر پشتیبانی | آره |
| شماره مدل | 1920 |
| نام تجاری | YH |
| زاویه پرتو | ۳۶۰ درجه |
| رنگ بدن | سیاه، طلایی، دیگر |
| پایه لامپ | GU10 |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 60 |
| DIY | نه |
| ویژگی | ارتفاع قابل تنظیم |
| نصب | سوار شده |
| اندازه لامپ | بزرگ |
| طول عمر | 50000 ساعت |
| خدمات راه حل های روشنایی | طراحی پروژه نورپردازی |
| ابعاد بسته بندی | 30*50*60 سانتی متر |
| PC/Ctn | 0.1 |
| برند قدرت | دیگران |
| ابعاد محصول | 6.5 W x 5.63 D x 17.25 H |
| شکل سایه | شکل بیضی |
| شکل | بیضی، گرد |
روشنگري ياهویک شرکت تجارت خارجی است که به طراحی، تولید و تجارت محصولات روشنایی متعهد است.شرکت دارای تعدادی از خطوط تولید مدرن است، با ظرفیت قوی؛ شرکت از نظر قدرت فنی قوی است، با مهندسان نرم افزار و سخت افزار با تجربه، طراحان توسعه محصول؛ما یک تیم بازاریابی عالی و یک شبکه خدمات خارجی نسبتا کامل (به عنوان مثال، ما مراکز انبار و خدمات پس از فروش را در دوسلدورف، آلمان و پلیزنتون، ایالات متحده آمریکا داریم) ، که بر اساس آن می توانیم راه حل های یکپارچه (از جمله طراحی، تولید،لجستیک، پس از فروش و غیره) برای مشاغل مانند عمده فروشی، خرده فروشی و توسعه محصولات جدید با هدف مشتریان OEM و ODM.
| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | 1920 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $159-199 |
| دمای رنگ (CCT) | 3000 هزار |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن | مس |
| تضمین | 5 سال |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| منبع نور | LED |
| وزن محصول | 2 کیلوگرم |
| مواد سایه | کریستال |
| کمر پشتیبانی | آره |
| شماره مدل | 1920 |
| نام تجاری | YH |
| زاویه پرتو | ۳۶۰ درجه |
| رنگ بدن | سیاه، طلایی، دیگر |
| پایه لامپ | GU10 |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 60 |
| DIY | نه |
| ویژگی | ارتفاع قابل تنظیم |
| نصب | سوار شده |
| اندازه لامپ | بزرگ |
| طول عمر | 50000 ساعت |
| خدمات راه حل های روشنایی | طراحی پروژه نورپردازی |
| ابعاد بسته بندی | 30*50*60 سانتی متر |
| PC/Ctn | 0.1 |
| برند قدرت | دیگران |
| ابعاد محصول | 6.5 W x 5.63 D x 17.25 H |
| شکل سایه | شکل بیضی |
| شکل | بیضی، گرد |
روشنگري ياهویک شرکت تجارت خارجی است که به طراحی، تولید و تجارت محصولات روشنایی متعهد است.شرکت دارای تعدادی از خطوط تولید مدرن است، با ظرفیت قوی؛ شرکت از نظر قدرت فنی قوی است، با مهندسان نرم افزار و سخت افزار با تجربه، طراحان توسعه محصول؛ما یک تیم بازاریابی عالی و یک شبکه خدمات خارجی نسبتا کامل (به عنوان مثال، ما مراکز انبار و خدمات پس از فروش را در دوسلدورف، آلمان و پلیزنتون، ایالات متحده آمریکا داریم) ، که بر اساس آن می توانیم راه حل های یکپارچه (از جمله طراحی، تولید،لجستیک، پس از فروش و غیره) برای مشاغل مانند عمده فروشی، خرده فروشی و توسعه محصولات جدید با هدف مشتریان OEM و ODM.