| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | R$523.26-840.39 |
| دمای رنگ | 3000K (سفيد گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن | مس |
| تضمین | 5 سال محدود |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| منبع نور | LED |
| وزن محصول | 2 کیلوگرم |
| مواد سایه | شیشه |
| پشتیبانی کمر | آره |
| زاویه پرتو | ۳۶۰ درجه |
| انتخاب رنگ بدن | سیاه، طلایی، دیگر |
| پایه لامپ | GU10 |
| شاخص رنگی | Ra 60 |
| طول عمر | 50،000 ساعت |
| ابعاد محصول | 4.5" W x 5.75" D x 16.5" H |
| ابعاد بسته بندی | 30×50×60 سانتی متر |
| حداقل مقدار سفارش | 1 پی سی |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | R$523.26-840.39 |
| دمای رنگ | 3000K (سفيد گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن | مس |
| تضمین | 5 سال محدود |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| منبع نور | LED |
| وزن محصول | 2 کیلوگرم |
| مواد سایه | شیشه |
| پشتیبانی کمر | آره |
| زاویه پرتو | ۳۶۰ درجه |
| انتخاب رنگ بدن | سیاه، طلایی، دیگر |
| پایه لامپ | GU10 |
| شاخص رنگی | Ra 60 |
| طول عمر | 50،000 ساعت |
| ابعاد محصول | 4.5" W x 5.75" D x 16.5" H |
| ابعاد بسته بندی | 30×50×60 سانتی متر |
| حداقل مقدار سفارش | 1 پی سی |