| نام تجاری: | Yihao |
| شماره مدل: | YH-7211700 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | R$840.39-1,051.81 |
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفید گرم نرم) ، 3500K (سفید گرم) ، 6000K (آگاهی در هنگام روز) ، 5000K (سفید روز) ، 4100K (سفید خنثی) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| پایه لامپ | E27, E26, E12, E14, G13 |
| منبع نور | LED |
| خدمات راه حل های روشنایی | طراحی نورپردازی و مدارهای، طراحی و طراحی نور |
| مواد سایه | کریستال |
| شماره مدل | YH-7211700 |
| نام تجاری | "یاهو" |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| ولتاژ ورودی | AC 110V (±10٪) |
| نصب | نصب شده روی دیوار |
| نوع ماده | لامپ های دیواری |
| کارایی نورپردازی لامپ | 60 lm/w |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| ابعاد بسته بندی | 50×50×60 سانتی متر |
| وزن محصول | 15 کیلوگرم |
| کمر پشتیبانی | آره |
| تضمین | 3 سال |
| نام محصول | چراغ دیواری LED در داخل |
| بسته بندی | فوم + کارتونی |
| نام تجاری: | Yihao |
| شماره مدل: | YH-7211700 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | R$840.39-1,051.81 |
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفید گرم نرم) ، 3500K (سفید گرم) ، 6000K (آگاهی در هنگام روز) ، 5000K (سفید روز) ، 4100K (سفید خنثی) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| پایه لامپ | E27, E26, E12, E14, G13 |
| منبع نور | LED |
| خدمات راه حل های روشنایی | طراحی نورپردازی و مدارهای، طراحی و طراحی نور |
| مواد سایه | کریستال |
| شماره مدل | YH-7211700 |
| نام تجاری | "یاهو" |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| ولتاژ ورودی | AC 110V (±10٪) |
| نصب | نصب شده روی دیوار |
| نوع ماده | لامپ های دیواری |
| کارایی نورپردازی لامپ | 60 lm/w |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| ابعاد بسته بندی | 50×50×60 سانتی متر |
| وزن محصول | 15 کیلوگرم |
| کمر پشتیبانی | آره |
| تضمین | 3 سال |
| نام محصول | چراغ دیواری LED در داخل |
| بسته بندی | فوم + کارتونی |