| شماره مدل: | YH-7211603 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $159-199 |
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفید نرم گرم) ، 3500K (سفید گرم) ، 5000K (روشن روز) ، 4100K (سفید خنثی) ، 6000K (آگاهی روز) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| پایه لامپ | E27, E26, E12, E14 |
| منبع نور | LED |
| خدمات راه حل های روشنایی | طراحی نورپردازی و مدارهای، طراحی و طراحی نور |
| مواد سایه | شیشه |
| درخواست | وزارت کشور |
| سبک طراحی | صنعت |
| شماره مدل | YH-7211603 |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| ولتاژ ورودی | AC 110V (±10٪) |
| نصب | نصب شده روی دیوار |
| نوع ماده | لامپ های دیواری |
| کارایی نورپردازی لامپ | 70 lm/w |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| ابعاد بسته بندی | 80*80*50 سانتی متر |
| واحد در هر کارتن | 1 |
| وزن محصول | 10 کیلوگرم |
| رنگ سایه | سفید |
| شماره مدل: | YH-7211603 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $159-199 |
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفید نرم گرم) ، 3500K (سفید گرم) ، 5000K (روشن روز) ، 4100K (سفید خنثی) ، 6000K (آگاهی روز) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| پایه لامپ | E27, E26, E12, E14 |
| منبع نور | LED |
| خدمات راه حل های روشنایی | طراحی نورپردازی و مدارهای، طراحی و طراحی نور |
| مواد سایه | شیشه |
| درخواست | وزارت کشور |
| سبک طراحی | صنعت |
| شماره مدل | YH-7211603 |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| ولتاژ ورودی | AC 110V (±10٪) |
| نصب | نصب شده روی دیوار |
| نوع ماده | لامپ های دیواری |
| کارایی نورپردازی لامپ | 70 lm/w |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| ابعاد بسته بندی | 80*80*50 سانتی متر |
| واحد در هر کارتن | 1 |
| وزن محصول | 10 کیلوگرم |
| رنگ سایه | سفید |