| شماره مدل: | YH-7211634 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | €84.57-135.82 |
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفید نرم گرم) ، 6000K (آگاهی از نور روز) ، 4100K (سفید خنثی) ، 3500K (سفید گرم) ، 5000K (روشن روز) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| پایه لامپ | E12، E14، E27، E26 |
| منبع نور | LED |
| خدمات راه حل های روشنایی | طراحی نورپردازی و مدارهای، طراحی و طراحی نور |
| مواد سایه | شیشه |
| درخواست | اتاق نشیمن |
| سبک طراحی | مدرن |
| شماره مدل | YH-7211634 |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| ولتاژ ورودی | AC 110V (±10٪) |
| نصب | نصب شده روی دیوار |
| نوع ماده | لامپ های دیواری |
| کارایی نورپردازی لامپ | 60 lm/w |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| ابعاد بسته بندی | ۷۰ × ۷۰ × ۵۰ سانتی متر |
| پی سی/کارتن | 1 |
| وزن محصول | ۹ کیلوگرم |
| رنگ سایه | سفید |
| شکل سایه | مستطیل |
| کمر پشتیبانی | آره |
| تضمین | 3 سال |
| نام محصول | چراغ دیواری LED در داخل |
| شماره مدل: | YH-7211634 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | €84.57-135.82 |
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفید نرم گرم) ، 6000K (آگاهی از نور روز) ، 4100K (سفید خنثی) ، 3500K (سفید گرم) ، 5000K (روشن روز) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| پایه لامپ | E12، E14، E27، E26 |
| منبع نور | LED |
| خدمات راه حل های روشنایی | طراحی نورپردازی و مدارهای، طراحی و طراحی نور |
| مواد سایه | شیشه |
| درخواست | اتاق نشیمن |
| سبک طراحی | مدرن |
| شماره مدل | YH-7211634 |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| ولتاژ ورودی | AC 110V (±10٪) |
| نصب | نصب شده روی دیوار |
| نوع ماده | لامپ های دیواری |
| کارایی نورپردازی لامپ | 60 lm/w |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| ابعاد بسته بندی | ۷۰ × ۷۰ × ۵۰ سانتی متر |
| پی سی/کارتن | 1 |
| وزن محصول | ۹ کیلوگرم |
| رنگ سایه | سفید |
| شکل سایه | مستطیل |
| کمر پشتیبانی | آره |
| تضمین | 3 سال |
| نام محصول | چراغ دیواری LED در داخل |