| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | YH-13191051 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $99.99-149.99 |
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| پایه لامپ | E26 |
| منبع نور | لامپ های روشن یا لامپ LED |
| خدمات راه حل های روشنایی | طرح آٹو کاد |
| مواد سایه | کریستال |
| درخواست | اتاق نشیمن |
| سبک طراحی | مدرن |
| شماره مدل | YH-13191051 |
| نام تجاری | YH |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 70 |
| ولتاژ ورودی | 110 تا 120 ولت |
| نصب | سطح نصب شده، دیوار نصب |
| نوع ماده | لامپ های دیواری |
| کارایی نورپردازی لامپ | 110 lm/w |
| جریان نور لامپ | 110 lm |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| ابعاد بسته بندی | 60*60*50 سانتی متر |
| وزن محصول | 5 کیلوگرم |
| رنگ سایه | سفید |
| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | YH-13191051 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $99.99-149.99 |
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| پایه لامپ | E26 |
| منبع نور | لامپ های روشن یا لامپ LED |
| خدمات راه حل های روشنایی | طرح آٹو کاد |
| مواد سایه | کریستال |
| درخواست | اتاق نشیمن |
| سبک طراحی | مدرن |
| شماره مدل | YH-13191051 |
| نام تجاری | YH |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 70 |
| ولتاژ ورودی | 110 تا 120 ولت |
| نصب | سطح نصب شده، دیوار نصب |
| نوع ماده | لامپ های دیواری |
| کارایی نورپردازی لامپ | 110 lm/w |
| جریان نور لامپ | 110 lm |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| ابعاد بسته بندی | 60*60*50 سانتی متر |
| وزن محصول | 5 کیلوگرم |
| رنگ سایه | سفید |