| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | YH-13191051 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $99-199 |
| دمای رنگ | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| پایه لامپ | E26 |
| منبع نور | لامپ های روشن یا لامپ LED |
| مواد سایه | پارچه |
| رنگ سایه | سفید |
| مواد اصلی | مس + پارچه |
| درخواست | اتاق نشیمن، فضاهای تجاری |
| سبک طراحی | مدرن |
| نصب | نصب شده روی دیوار |
| ولتاژ ورودی | 110 تا 120 ولت |
| شاخص رنگی | 70 |
| کارایی نور | 110 lm/w |
| جریان نور | 110 lm |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| تضمین | 3 سال |
| وزن محصول | 5 کیلوگرم |
| ابعاد بسته بندی | 90×70×50 سانتی متر |
| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | YH-13191051 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $99-199 |
| دمای رنگ | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| پایه لامپ | E26 |
| منبع نور | لامپ های روشن یا لامپ LED |
| مواد سایه | پارچه |
| رنگ سایه | سفید |
| مواد اصلی | مس + پارچه |
| درخواست | اتاق نشیمن، فضاهای تجاری |
| سبک طراحی | مدرن |
| نصب | نصب شده روی دیوار |
| ولتاژ ورودی | 110 تا 120 ولت |
| شاخص رنگی | 70 |
| کارایی نور | 110 lm/w |
| جریان نور | 110 lm |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| تضمین | 3 سال |
| وزن محصول | 5 کیلوگرم |
| ابعاد بسته بندی | 90×70×50 سانتی متر |