| نام تجاری: | YIHAOWO |
| شماره مدل: | yihaowo-0036 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $633.80-653.20 |
| دمای رنگ | ۳۵۰۰K (سفید گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| پایه لامپ | E12 |
| منبع نور | LED |
| مواد سایه | مس |
| درخواست | اتاق نشیمن، اتاق خواب، هتل |
| سبک طراحی | مدرن |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| نصب | نصب شده روی دیوار |
| جریان نور | 110 lm |
| کارایی نور | 30 lm/w |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| ابعاد محصول | 77×15×15 سانتی متر |
| وزن محصول | ۳۵ کیلوگرم |
| گواهینامه | CE، RoHS |
| سفارشی سازی | بله (DIY در دسترس است) |
| نام تجاری: | YIHAOWO |
| شماره مدل: | yihaowo-0036 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $633.80-653.20 |
| دمای رنگ | ۳۵۰۰K (سفید گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| پایه لامپ | E12 |
| منبع نور | LED |
| مواد سایه | مس |
| درخواست | اتاق نشیمن، اتاق خواب، هتل |
| سبک طراحی | مدرن |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| نصب | نصب شده روی دیوار |
| جریان نور | 110 lm |
| کارایی نور | 30 lm/w |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| ابعاد محصول | 77×15×15 سانتی متر |
| وزن محصول | ۳۵ کیلوگرم |
| گواهینامه | CE، RoHS |
| سفارشی سازی | بله (DIY در دسترس است) |