| نام تجاری: | YIHAOWO |
| شماره مدل: | yihaowo-0032 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | AED 448.32-520.12 |
| دمای رنگ | ۳۵۰۰K (سفید گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| پایه لامپ | E12 |
| منبع نور | LED |
| مواد سایه | مس |
| درخواست | اتاق نشیمن |
| سبک طراحی | آمریکایی مدرن |
| شماره مدل | YIHAOWO-0032 |
| نام تجاری | "ياهو" |
| شاخص رنگی | Ra 80 |
| ولتاژ ورودی | AC 110V (±10٪) |
| نصب | نصب شده روی دیوار |
| جریان نور | 110 lm |
| کارایی نور | 30 lm/W |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| ابعاد محصول | 20×15×15 سانتی متر |
| وزن محصول | 15 کیلوگرم |
| رنگ سایه | سفید |
| شکل سایه | گرد |
| پشتیبانی کمر | آره |
| تضمین | سه سال |
| گواهینامه | CE، RoHS |
| نام تجاری: | YIHAOWO |
| شماره مدل: | yihaowo-0032 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | AED 448.32-520.12 |
| دمای رنگ | ۳۵۰۰K (سفید گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| پایه لامپ | E12 |
| منبع نور | LED |
| مواد سایه | مس |
| درخواست | اتاق نشیمن |
| سبک طراحی | آمریکایی مدرن |
| شماره مدل | YIHAOWO-0032 |
| نام تجاری | "ياهو" |
| شاخص رنگی | Ra 80 |
| ولتاژ ورودی | AC 110V (±10٪) |
| نصب | نصب شده روی دیوار |
| جریان نور | 110 lm |
| کارایی نور | 30 lm/W |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| ابعاد محصول | 20×15×15 سانتی متر |
| وزن محصول | 15 کیلوگرم |
| رنگ سایه | سفید |
| شکل سایه | گرد |
| پشتیبانی کمر | آره |
| تضمین | سه سال |
| گواهینامه | CE، RoHS |