| نام تجاری: | YIHAOWO |
| شماره مدل: | yihaowo-0034 |
| مقدار تولیدی: | 2 |
| قیمت: | $149.30-165.50 |
| دمای رنگ | ۳۵۰۰K (سفید گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | کریستال |
| پایه لامپ | E12 |
| منبع نور | LED |
| خدمات راه حل های روشنایی | طراحی و طراحی نور، طراحی نور و مدارهای |
| مواد سایه | کریستال |
| درخواست | اتاق نشیمن |
| سبک طراحی | مدرن |
| شماره مدل | YIHAOWO-0034 |
| نام تجاری | "ياهو" |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| DIY | آره |
| ولتاژ ورودی | AC 110V (± 10٪) |
| نصب | نصب شده روی دیوار |
| نوع ماده | لامپ های دیواری |
| کارایی نورپردازی لامپ | 30 lm/w |
| جریان نور لامپ | 110 lm |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| ابعاد محصول | 15*15*15 |
| وزن محصول | 15 کیلوگرم |
| گواهینامه | CE RoHS |
| نام تجاری: | YIHAOWO |
| شماره مدل: | yihaowo-0034 |
| مقدار تولیدی: | 2 |
| قیمت: | $149.30-165.50 |
| دمای رنگ | ۳۵۰۰K (سفید گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | کریستال |
| پایه لامپ | E12 |
| منبع نور | LED |
| خدمات راه حل های روشنایی | طراحی و طراحی نور، طراحی نور و مدارهای |
| مواد سایه | کریستال |
| درخواست | اتاق نشیمن |
| سبک طراحی | مدرن |
| شماره مدل | YIHAOWO-0034 |
| نام تجاری | "ياهو" |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| DIY | آره |
| ولتاژ ورودی | AC 110V (± 10٪) |
| نصب | نصب شده روی دیوار |
| نوع ماده | لامپ های دیواری |
| کارایی نورپردازی لامپ | 30 lm/w |
| جریان نور لامپ | 110 lm |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| ابعاد محصول | 15*15*15 |
| وزن محصول | 15 کیلوگرم |
| گواهینامه | CE RoHS |