| شماره مدل: | YH-7211653 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $1,099-1,199 |
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفید نرم گرم) ، 5000K (روشن روز) ، 4100K (سفید خنثی) ، 3500K (سفید گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| پایه لامپ | E26, E27, E12, E14, G13 |
| منبع نور | LED |
| خدمات راه حل های روشنایی | طراحی نورپردازی و مدارهای، طراحی و طراحی نور |
| مواد سایه | کریستال |
| درخواست | اتاق خواب |
| سبک طراحی | مدرن |
| شماره مدل | YH-7211653 |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| ولتاژ ورودی | AC 110V (±10٪) |
| نصب | نصب شده روی دیوار |
| نوع ماده | لامپ های دیواری |
| کارایی نورپردازی لامپ | 60 lm/w |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| ابعاد بسته بندی | 50×50×60 سانتی متر |
| پی سی/کارتن | 1 |
| وزن محصول | 12 کیلوگرم |
| رنگ سایه | سفید |
| شکل سایه | گرد |
| کمر پشتیبانی | آره |
| تضمین | 3 سال |
| نام محصول | چراغ دیواری LED در داخل |
| بسته بندی | فوم + کارتونی |
| طراحی | خدمات OEM ODM |
| شماره مدل: | YH-7211653 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $1,099-1,199 |
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفید نرم گرم) ، 5000K (روشن روز) ، 4100K (سفید خنثی) ، 3500K (سفید گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| پایه لامپ | E26, E27, E12, E14, G13 |
| منبع نور | LED |
| خدمات راه حل های روشنایی | طراحی نورپردازی و مدارهای، طراحی و طراحی نور |
| مواد سایه | کریستال |
| درخواست | اتاق خواب |
| سبک طراحی | مدرن |
| شماره مدل | YH-7211653 |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| ولتاژ ورودی | AC 110V (±10٪) |
| نصب | نصب شده روی دیوار |
| نوع ماده | لامپ های دیواری |
| کارایی نورپردازی لامپ | 60 lm/w |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| ابعاد بسته بندی | 50×50×60 سانتی متر |
| پی سی/کارتن | 1 |
| وزن محصول | 12 کیلوگرم |
| رنگ سایه | سفید |
| شکل سایه | گرد |
| کمر پشتیبانی | آره |
| تضمین | 3 سال |
| نام محصول | چراغ دیواری LED در داخل |
| بسته بندی | فوم + کارتونی |
| طراحی | خدمات OEM ODM |