| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | 1826 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $99-159 |
| دمای رنگ | 3000K (سفيد گرم) |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| منبع نور | LED |
| پایه لامپ | GU10 |
| شاخص رنگی | Ra 60 |
| طول عمر | 50،000 ساعت |
| مواد بدن | مس |
| مواد سایه | کریستال K9 |
| شکل سایه | شکل بیضی |
| رنگ بدن | سیاه، طلایی، دیگر |
| وزن محصول | 2 کیلوگرم |
| ابعاد محصول | 5.5W × 4.15D × 5.5H |
| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | 1826 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $99-159 |
| دمای رنگ | 3000K (سفيد گرم) |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| منبع نور | LED |
| پایه لامپ | GU10 |
| شاخص رنگی | Ra 60 |
| طول عمر | 50،000 ساعت |
| مواد بدن | مس |
| مواد سایه | کریستال K9 |
| شکل سایه | شکل بیضی |
| رنگ بدن | سیاه، طلایی، دیگر |
| وزن محصول | 2 کیلوگرم |
| ابعاد محصول | 5.5W × 4.15D × 5.5H |