| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | YH-3131610 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | CN¥3,448.24-5,517.22 |
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | آهن |
| پایه لامپ | E27 |
| منبع نور | لامپ های روشن یا لامپ LED |
| خدمات راه حل های روشنایی | طرح آٹو کاد |
| مواد سایه | آهن |
| درخواست | اتاق نشیمن |
| سبک طراحی | صنعت |
| ولتاژ ورودی | 110 تا 120 ولت |
| نوع ماده | لامپ های دیواری |
| کارایی نورپردازی لامپ | 110 lm/w |
| جریان نور لامپ | 110 lm |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| تضمین | 3 سال |
| زمان کار | 30،000 ساعت |
| بسته بندی | فوم + کارتونی |
| مواد اصلی | فلز |
روشنگري ياهویک شرکت حرفه ای تجارت خارجی است که در طراحی، تولید و تجارت محصولات نورپردازی تخصص دارد. با تاسیسات تولید 3000 متر مربع با خطوط تولید مدرن،ما توانایی های فنی قوی را در اختیار داریم که توسط مهندسان باتجربه و طراحان توسعه محصول پشتیبانی می شود..
شبکه خدمات جامع ما شامل مراکز انبار و مراکز خدمات پس از فروش در دوسلدورف، آلمان و پلیزنتون، ایالات متحده است.که ما را قادر می سازد تا راه حل های کامل یک توقف برای مشتریان OEM و ODM را ارائه دهیمما به مشتریان عمده فروشی، خرده فروشی و مهندسی با طراحی، تولید، تدارکات و خدمات پس از فروش خدمت می کنیم.
| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | YH-3131610 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | CN¥3,448.24-5,517.22 |
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | آهن |
| پایه لامپ | E27 |
| منبع نور | لامپ های روشن یا لامپ LED |
| خدمات راه حل های روشنایی | طرح آٹو کاد |
| مواد سایه | آهن |
| درخواست | اتاق نشیمن |
| سبک طراحی | صنعت |
| ولتاژ ورودی | 110 تا 120 ولت |
| نوع ماده | لامپ های دیواری |
| کارایی نورپردازی لامپ | 110 lm/w |
| جریان نور لامپ | 110 lm |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| تضمین | 3 سال |
| زمان کار | 30،000 ساعت |
| بسته بندی | فوم + کارتونی |
| مواد اصلی | فلز |
روشنگري ياهویک شرکت حرفه ای تجارت خارجی است که در طراحی، تولید و تجارت محصولات نورپردازی تخصص دارد. با تاسیسات تولید 3000 متر مربع با خطوط تولید مدرن،ما توانایی های فنی قوی را در اختیار داریم که توسط مهندسان باتجربه و طراحان توسعه محصول پشتیبانی می شود..
شبکه خدمات جامع ما شامل مراکز انبار و مراکز خدمات پس از فروش در دوسلدورف، آلمان و پلیزنتون، ایالات متحده است.که ما را قادر می سازد تا راه حل های کامل یک توقف برای مشتریان OEM و ODM را ارائه دهیمما به مشتریان عمده فروشی، خرده فروشی و مهندسی با طراحی، تولید، تدارکات و خدمات پس از فروش خدمت می کنیم.