| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | YH-11251640 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $199.99-299.99 |
| دمای رنگ | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| منبع نور | لامپ های روشن یا لامپ LED |
| مواد سایه | شیشه |
| سبک طراحی | صنعت |
| ولتاژ ورودی | 110 تا 120 ولت |
| کارایی نور | 110 lm/W |
| جریان نور | 110 lm |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| وزن محصول | 5 کیلوگرم |
| تضمین | 3 سال |
| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | YH-11251640 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $199.99-299.99 |
| دمای رنگ | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| منبع نور | لامپ های روشن یا لامپ LED |
| مواد سایه | شیشه |
| سبک طراحی | صنعت |
| ولتاژ ورودی | 110 تا 120 ولت |
| کارایی نور | 110 lm/W |
| جریان نور | 110 lm |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| وزن محصول | 5 کیلوگرم |
| تضمین | 3 سال |