| نام تجاری: | Yihao |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $99-489 |
| دمای رنگ | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن | مس |
| تضمین | 2 سال |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| منبع نور | LED |
| وزن محصول | 3 کیلوگرم |
| مواد سایه | آلباستری |
| سبک | لوکس مدرن ساده |
| انتخاب رنگ | رنگ سفارشی در دسترس است |
| نام تجاری: | Yihao |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $99-489 |
| دمای رنگ | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن | مس |
| تضمین | 2 سال |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| منبع نور | LED |
| وزن محصول | 3 کیلوگرم |
| مواد سایه | آلباستری |
| سبک | لوکس مدرن ساده |
| انتخاب رنگ | رنگ سفارشی در دسترس است |