| نام تجاری: | Yihaowo |
| شماره مدل: | Yihaowo-000578 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $489-499 |
چراغ آویزان باستانی با دکوراسیون هنری زینب گوزن زیبا، مناسب هتل ها و محیط های روستایی.
| دمای رنگ | 4100K (سفید خنثی) |
| حالت کنترل | سایر |
| مواد بدن | فولاد |
| تضمین | 1 سال |
| ولتاژ ورودی | 110-240 ولت |
| منبع نور | LED |
| وزن محصول | 20 کیلوگرم |
| مواد سایه | دیگران |
| زاویه پرتو | 50° |
| شاخص رنگی | 80 Ra |
| DIY | آره |
| جریان نور لامپ | 8000 تا 10000 lm |
| طول عمر | 12000 ساعت |
| ابعاد محصول | ۴۰×۴۰×۴۰ سانتی متر |
| ابعاد بسته بندی | 50×50×50 سانتی متر |
اين چراغ معلق مدرن، طراحي باستاني گوزن گوزن را با تکنولوژي LED معاصر ترکیب مي کند، و يک قطعه ي منحصر به فرد از دکوراسيون هنري مناسب هتل ها، خانه ها،و کاربردهای روشنایی تزئینی داخلی.
"ياهو لايتينگ" يک شرکت تجارت خارجي است که به طراحي، توليد و تجارت محصولات روشنايي متعهد است.شرکت دارای خطوط تولید مدرن با ظرفیت فنی قوی است.
ما مهندسان نرم افزاري و سخت افزاري با تجربه، طراحان توسعه محصول و يک تيم بازاريابي عالي داريمایالات متحده، ما راه حل های جامع از جمله طراحی، تولید، تدارکات و خدمات پس از فروش را برای مشتریان عمده فروشی، خرده فروشی و OEM / ODM ارائه می دهیم.
| نام تجاری: | Yihaowo |
| شماره مدل: | Yihaowo-000578 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $489-499 |
چراغ آویزان باستانی با دکوراسیون هنری زینب گوزن زیبا، مناسب هتل ها و محیط های روستایی.
| دمای رنگ | 4100K (سفید خنثی) |
| حالت کنترل | سایر |
| مواد بدن | فولاد |
| تضمین | 1 سال |
| ولتاژ ورودی | 110-240 ولت |
| منبع نور | LED |
| وزن محصول | 20 کیلوگرم |
| مواد سایه | دیگران |
| زاویه پرتو | 50° |
| شاخص رنگی | 80 Ra |
| DIY | آره |
| جریان نور لامپ | 8000 تا 10000 lm |
| طول عمر | 12000 ساعت |
| ابعاد محصول | ۴۰×۴۰×۴۰ سانتی متر |
| ابعاد بسته بندی | 50×50×50 سانتی متر |
اين چراغ معلق مدرن، طراحي باستاني گوزن گوزن را با تکنولوژي LED معاصر ترکیب مي کند، و يک قطعه ي منحصر به فرد از دکوراسيون هنري مناسب هتل ها، خانه ها،و کاربردهای روشنایی تزئینی داخلی.
"ياهو لايتينگ" يک شرکت تجارت خارجي است که به طراحي، توليد و تجارت محصولات روشنايي متعهد است.شرکت دارای خطوط تولید مدرن با ظرفیت فنی قوی است.
ما مهندسان نرم افزاري و سخت افزاري با تجربه، طراحان توسعه محصول و يک تيم بازاريابي عالي داريمایالات متحده، ما راه حل های جامع از جمله طراحی، تولید، تدارکات و خدمات پس از فروش را برای مشتریان عمده فروشی، خرده فروشی و OEM / ODM ارائه می دهیم.