| نام تجاری: | Yihao |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $399-899 |
| مواد بدن | مس، آهن، فنیر گردو، پوست دانه های بالا |
| دمای رنگ | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| تضمین | 2 سال |
| پشتیبانی کمر | نه |
| منبع نور | LED |
| مواد سایه | شیشه |
| وزن محصول | 3 کیلوگرم |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
روشنگري ياهویک شرکت تجاری خارجی حرفه ای است که در طراحی، تولید و تجارت محصولات نورپردازی برتر تخصص دارد.
با تاسیسات تولید 3000 متر مربع با خطوط تولید مدرن، Yihao ظرفیت تولید قوی و تخصص فنی را حفظ می کند.تیم مهندسی با تجربه ما شامل مهندسان نرم افزار / سخت افزار و طراحان توسعه محصول اختصاص داده شده به نوآوری.
ما راه حل های جامع یک مرحله ای را برای مشتریان OEM و ODM، از جمله طراحی، تولید، تدارکات و خدمات پس از فروش ارائه می دهیم.شبکه پشتیبانی جهانی ما شامل مراکز انبار و خدمات لجستیکی در دوسلدورف است، آلمان و پلزنتون، ایالات متحده
دنياي خودتون رو روشن کنيد، خونه مون رو روشن کنيد!
| نام تجاری: | Yihao |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $399-899 |
| مواد بدن | مس، آهن، فنیر گردو، پوست دانه های بالا |
| دمای رنگ | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| تضمین | 2 سال |
| پشتیبانی کمر | نه |
| منبع نور | LED |
| مواد سایه | شیشه |
| وزن محصول | 3 کیلوگرم |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
روشنگري ياهویک شرکت تجاری خارجی حرفه ای است که در طراحی، تولید و تجارت محصولات نورپردازی برتر تخصص دارد.
با تاسیسات تولید 3000 متر مربع با خطوط تولید مدرن، Yihao ظرفیت تولید قوی و تخصص فنی را حفظ می کند.تیم مهندسی با تجربه ما شامل مهندسان نرم افزار / سخت افزار و طراحان توسعه محصول اختصاص داده شده به نوآوری.
ما راه حل های جامع یک مرحله ای را برای مشتریان OEM و ODM، از جمله طراحی، تولید، تدارکات و خدمات پس از فروش ارائه می دهیم.شبکه پشتیبانی جهانی ما شامل مراکز انبار و خدمات لجستیکی در دوسلدورف است، آلمان و پلزنتون، ایالات متحده
دنياي خودتون رو روشن کنيد، خونه مون رو روشن کنيد!