| نام تجاری: | Yihaowo |
| شماره مدل: | Yihaowo-00566 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $899-999 |
| دمای رنگ | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن | مس |
| تضمین | 2 سال |
| ولتاژ ورودی | 110V-240V |
| منبع نور | LED صرفه جویی در انرژی |
| وزن محصول | 30 کیلوگرم |
| مواد سایه | کریستال |
| پشتیبانی کمر | نه |
| شماره مدل | Yihaowo-00566 |
| نام تجاری | یاهو |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| درخواست | اتاق نشیمن، اتاق خواب، اتاق غذا خوردن |
| رنگ بدن | طلا |
| پایه لامپ | G9 |
| شاخص رنگی | 80 Ra |
| سفارشی سازی | نه |
| جریان نور | 480 lm |
| اندازه لامپ | وسط |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| ابعاد محصول | W100×H60 سانتی متر |
| ابعاد بسته بندی | ۶۵×۶۵×۳۰ سانتی متر |
| شکل سایه | کاسه |
| شکل کلی | گرد |
| گزینه های لامپ | 45w/60w/75w/90w |
| OEM و ODM | آره |
| سبک | تزئینات مدرن |
| گواهینامه | CE/ROHS |
| بسته بندی | فوم + کارتونی |
"ياهو لايتينگ" يک شرکت تجارت خارجي است که به طراحي، توليد و تجارت محصولات روشنايي متعهد است.شرکت دارای خطوط تولید مدرن با ظرفیت تولید قوی است.
ما قدرت فنی قوی با مهندسان نرم افزار و سخت افزار و طراحان توسعه محصول را حفظ می کنیم.تیم بازاریابی عالی ما و شبکه خدمات فراگیر در خارج از کشور (از جمله مراکز انبار و مراکز خدمات پس از فروش در دوسلدورف)، آلمان و پلیزنتون ، ایالات متحده) ما را قادر می سازد تا راه حل های یکپارچه ای را برای مشاغل از جمله عمده فروشی ، خرده فروشی و توسعه محصولات جدید برای مشتریان OEM و ODM ارائه دهیم.
دنياي خودتون رو روشن کنيد، خونه ي ما رو روشن کنيد!
| نام تجاری: | Yihaowo |
| شماره مدل: | Yihaowo-00566 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $899-999 |
| دمای رنگ | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن | مس |
| تضمین | 2 سال |
| ولتاژ ورودی | 110V-240V |
| منبع نور | LED صرفه جویی در انرژی |
| وزن محصول | 30 کیلوگرم |
| مواد سایه | کریستال |
| پشتیبانی کمر | نه |
| شماره مدل | Yihaowo-00566 |
| نام تجاری | یاهو |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| درخواست | اتاق نشیمن، اتاق خواب، اتاق غذا خوردن |
| رنگ بدن | طلا |
| پایه لامپ | G9 |
| شاخص رنگی | 80 Ra |
| سفارشی سازی | نه |
| جریان نور | 480 lm |
| اندازه لامپ | وسط |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| ابعاد محصول | W100×H60 سانتی متر |
| ابعاد بسته بندی | ۶۵×۶۵×۳۰ سانتی متر |
| شکل سایه | کاسه |
| شکل کلی | گرد |
| گزینه های لامپ | 45w/60w/75w/90w |
| OEM و ODM | آره |
| سبک | تزئینات مدرن |
| گواهینامه | CE/ROHS |
| بسته بندی | فوم + کارتونی |
"ياهو لايتينگ" يک شرکت تجارت خارجي است که به طراحي، توليد و تجارت محصولات روشنايي متعهد است.شرکت دارای خطوط تولید مدرن با ظرفیت تولید قوی است.
ما قدرت فنی قوی با مهندسان نرم افزار و سخت افزار و طراحان توسعه محصول را حفظ می کنیم.تیم بازاریابی عالی ما و شبکه خدمات فراگیر در خارج از کشور (از جمله مراکز انبار و مراکز خدمات پس از فروش در دوسلدورف)، آلمان و پلیزنتون ، ایالات متحده) ما را قادر می سازد تا راه حل های یکپارچه ای را برای مشاغل از جمله عمده فروشی ، خرده فروشی و توسعه محصولات جدید برای مشتریان OEM و ODM ارائه دهیم.
دنياي خودتون رو روشن کنيد، خونه ي ما رو روشن کنيد!