| نام تجاری: | YIHAOWO |
| شماره مدل: | yihaowo-008 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $1,590-1,890 |
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| دمای رنگ (CCT) | ۳۵۰۰K (سفید گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن | مس |
| تضمین | 3 سال |
| ولتاژ ورودی | AC 110V (±10٪) |
| منبع نور | LED |
| وزن محصول | 30 کیلوگرم |
| مواد سایه | کریستال |
| کمر پشتیبانی | آره |
| شماره مدل | یاهووو-۱۰۰۸ |
| نام تجاری | "ياهو" |
| محل اصلی | چین، گوانگدونگ |
| درخواست | اتاق نشیمن |
| زاویه پرتو | ۳۶۰ درجه |
| رنگ بدن | سفید |
| پایه لامپ | E12 |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| DIY | آره |
| ویژگی | دست سازي خالص |
| نمونه رایگان | نه |
| نصب | سوار شده |
| جریان نور لامپ | 4800 lm |
| اندازه لامپ | وسط |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| ابعاد بسته بندی | 115×115×95 سانتی متر |
| پی سی/کارتن | 1 |
| شکل سایه | گرد |
| شکل | نامنظم |
| سبک | سبک آمریکایی |
| مواد اصلی | مس + کریستال |
| رنگ | رنگ سفارشی |
| استفاده | تزئینات روشنایی خانه |
| نوع | کتاب های کلاسیک معاصر |
| مناسب برای | اتاق خواب، اتاق نشیمن، داخل |
| دستگاه | دفتر، خانه، کارگاه، سوپرمارکت، خانه |
| اندازه | درخواست مشتری |
| نام تجاری: | YIHAOWO |
| شماره مدل: | yihaowo-008 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $1,590-1,890 |
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| دمای رنگ (CCT) | ۳۵۰۰K (سفید گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن | مس |
| تضمین | 3 سال |
| ولتاژ ورودی | AC 110V (±10٪) |
| منبع نور | LED |
| وزن محصول | 30 کیلوگرم |
| مواد سایه | کریستال |
| کمر پشتیبانی | آره |
| شماره مدل | یاهووو-۱۰۰۸ |
| نام تجاری | "ياهو" |
| محل اصلی | چین، گوانگدونگ |
| درخواست | اتاق نشیمن |
| زاویه پرتو | ۳۶۰ درجه |
| رنگ بدن | سفید |
| پایه لامپ | E12 |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| DIY | آره |
| ویژگی | دست سازي خالص |
| نمونه رایگان | نه |
| نصب | سوار شده |
| جریان نور لامپ | 4800 lm |
| اندازه لامپ | وسط |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| ابعاد بسته بندی | 115×115×95 سانتی متر |
| پی سی/کارتن | 1 |
| شکل سایه | گرد |
| شکل | نامنظم |
| سبک | سبک آمریکایی |
| مواد اصلی | مس + کریستال |
| رنگ | رنگ سفارشی |
| استفاده | تزئینات روشنایی خانه |
| نوع | کتاب های کلاسیک معاصر |
| مناسب برای | اتاق خواب، اتاق نشیمن، داخل |
| دستگاه | دفتر، خانه، کارگاه، سوپرمارکت، خانه |
| اندازه | درخواست مشتری |