| نام تجاری: | YIHAOWO |
| شماره مدل: | yihaowo-1010 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $1,467-1,669 |
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| شماره مدل | ياهو 1010 |
| نام تجاری | "ياهو" |
| مواد بدن | مس |
| مواد سایه | کریستال |
| ولتاژ ورودی | AC 110V (±10٪) |
| منبع نور | LED |
| وزن محصول | 30 کیلوگرم |
| دمای رنگ | ۳۵۰۰K (سفید گرم) |
| جریان نور | 4800 lm |
| زاویه پرتو | ۳۶۰ درجه |
| پایه لامپ | E12 |
| تضمین | 3 سال |
| نام تجاری: | YIHAOWO |
| شماره مدل: | yihaowo-1010 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $1,467-1,669 |
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| شماره مدل | ياهو 1010 |
| نام تجاری | "ياهو" |
| مواد بدن | مس |
| مواد سایه | کریستال |
| ولتاژ ورودی | AC 110V (±10٪) |
| منبع نور | LED |
| وزن محصول | 30 کیلوگرم |
| دمای رنگ | ۳۵۰۰K (سفید گرم) |
| جریان نور | 4800 lm |
| زاویه پرتو | ۳۶۰ درجه |
| پایه لامپ | E12 |
| تضمین | 3 سال |