| نام تجاری: | YIHAOWO |
| شماره مدل: | yihaowo-008 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $599-799 |
| شماره مدل | یاهووو-۱۰۰۸ |
| نام تجاری | "ياهو" |
| محل اصلی | چین، گوانگدونگ |
| مواد بدن | مس |
| رنگ بدن | طلا |
| مواد سایه | کریستال |
| شکل سایه | گرد |
| منبع نور | LED |
| ولتاژ ورودی | AC 110V (±10٪) |
| دمای رنگ | ۳۵۰۰K (سفید گرم) |
| جریان نور | 4800 lm |
| زاویه پرتو | ۳۶۰ درجه |
| شاخص رنگی | 80 Ra |
| پایه لامپ | E12 |
| پشتیبانی کمر | آره |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| وزن محصول | 30 کیلوگرم |
| ابعاد بسته بندی | 115 × 115 × 95 سانتی متر |
| تضمین | سه سال |
| نام تجاری: | YIHAOWO |
| شماره مدل: | yihaowo-008 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $599-799 |
| شماره مدل | یاهووو-۱۰۰۸ |
| نام تجاری | "ياهو" |
| محل اصلی | چین، گوانگدونگ |
| مواد بدن | مس |
| رنگ بدن | طلا |
| مواد سایه | کریستال |
| شکل سایه | گرد |
| منبع نور | LED |
| ولتاژ ورودی | AC 110V (±10٪) |
| دمای رنگ | ۳۵۰۰K (سفید گرم) |
| جریان نور | 4800 lm |
| زاویه پرتو | ۳۶۰ درجه |
| شاخص رنگی | 80 Ra |
| پایه لامپ | E12 |
| پشتیبانی کمر | آره |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| وزن محصول | 30 کیلوگرم |
| ابعاد بسته بندی | 115 × 115 × 95 سانتی متر |
| تضمین | سه سال |