| نام تجاری: | YIHAOWO |
| شماره مدل: | yihaowo-006 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | R 30 810,33-34 053,52 |
| دمای رنگ | ۳۵۰۰K (سفید گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن | کریستال |
| تضمین | 3 سال |
| ولتاژ ورودی | AC 110V (±10٪) |
| منبع نور | LED |
| وزن محصول | 30 کیلوگرم |
| مواد سایه | کریستال |
| پشتیبانی کمر | آره |
| شماره مدل | YIHAWO-006 |
| نام تجاری | "ياهو" |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| درخواست | اتاق نشیمن |
| زاویه پرتو | ۳۶۰ درجه |
| رنگ بدن | سفید |
| پایه لامپ | E12 |
| شاخص رنگی | 80 Ra |
| سفارشی سازی | آره |
| ویژگی | دست سازي خالص |
| نصب | سوار شده |
| جریان نور | 4800 lm |
| اندازه لامپ | وسط |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| مواد اصلی | مس + کریستال |
| سبک | سبک آمریکایی |
| نام تجاری: | YIHAOWO |
| شماره مدل: | yihaowo-006 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | R 30 810,33-34 053,52 |
| دمای رنگ | ۳۵۰۰K (سفید گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن | کریستال |
| تضمین | 3 سال |
| ولتاژ ورودی | AC 110V (±10٪) |
| منبع نور | LED |
| وزن محصول | 30 کیلوگرم |
| مواد سایه | کریستال |
| پشتیبانی کمر | آره |
| شماره مدل | YIHAWO-006 |
| نام تجاری | "ياهو" |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| درخواست | اتاق نشیمن |
| زاویه پرتو | ۳۶۰ درجه |
| رنگ بدن | سفید |
| پایه لامپ | E12 |
| شاخص رنگی | 80 Ra |
| سفارشی سازی | آره |
| ویژگی | دست سازي خالص |
| نصب | سوار شده |
| جریان نور | 4800 lm |
| اندازه لامپ | وسط |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| مواد اصلی | مس + کریستال |
| سبک | سبک آمریکایی |