| نام تجاری: | YIHAOWO |
| شماره مدل: | yihaowo-1001 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | R 10 225,63-11 879,49 |
| دمای رنگ | ۳۵۰۰K (سفید گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن | مس |
| تضمین | 3 سال |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| منبع نور | LED |
| وزن محصول | 25 کیلوگرم |
| مواد سایه | شیشه |
| پشتیبانی کمر | آره |
| شماره مدل | یاهو-۱۰۰۱ |
| نام تجاری | "ياهو" |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| جریان نور | 4800 lm |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| ابعاد محصول | D91cm |
| نام تجاری: | YIHAOWO |
| شماره مدل: | yihaowo-1001 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | R 10 225,63-11 879,49 |
| دمای رنگ | ۳۵۰۰K (سفید گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن | مس |
| تضمین | 3 سال |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| منبع نور | LED |
| وزن محصول | 25 کیلوگرم |
| مواد سایه | شیشه |
| پشتیبانی کمر | آره |
| شماره مدل | یاهو-۱۰۰۱ |
| نام تجاری | "ياهو" |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| جریان نور | 4800 lm |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| ابعاد محصول | D91cm |