| نام تجاری: | YIHAOWO |
| شماره مدل: | yihaowo-009 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | R 12 956,56-16 199,75 |
| دمای رنگ | ۳۵۰۰K (سفید گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن | مس |
| تضمین | 3 سال |
| ولتاژ ورودی | AC 110V (±10٪) |
| منبع نور | LED |
| وزن محصول | 30 کیلوگرم |
| مواد سایه | پارچه |
| کمر پشتیبانی | آره |
| شماره مدل | YIHAWO-1009 |
| نام تجاری | "ياهو" |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| درخواست | اتاق نشیمن |
| زاویه پرتو | ۳۶۰ درجه |
| رنگ بدن | سفید |
| پایه لامپ | E12 |
| شاخص رنگی | 80 Ra |
| حمایت از DIY | آره |
| جریان نور لامپ | 4800 lm |
| اندازه لامپ | وسط |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| ابعاد بسته بندی | 110 × 110 × 95 سانتی متر |
| سبک | سبک آمریکایی |
| نوع | کتاب های کلاسیک معاصر |
| نام تجاری: | YIHAOWO |
| شماره مدل: | yihaowo-009 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | R 12 956,56-16 199,75 |
| دمای رنگ | ۳۵۰۰K (سفید گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن | مس |
| تضمین | 3 سال |
| ولتاژ ورودی | AC 110V (±10٪) |
| منبع نور | LED |
| وزن محصول | 30 کیلوگرم |
| مواد سایه | پارچه |
| کمر پشتیبانی | آره |
| شماره مدل | YIHAWO-1009 |
| نام تجاری | "ياهو" |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| درخواست | اتاق نشیمن |
| زاویه پرتو | ۳۶۰ درجه |
| رنگ بدن | سفید |
| پایه لامپ | E12 |
| شاخص رنگی | 80 Ra |
| حمایت از DIY | آره |
| جریان نور لامپ | 4800 lm |
| اندازه لامپ | وسط |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| ابعاد بسته بندی | 110 × 110 × 95 سانتی متر |
| سبک | سبک آمریکایی |
| نوع | کتاب های کلاسیک معاصر |