| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | 1651 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | Rp 13.693.294-17.120.902 |
| مواد بدن | مس |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| تضمین | 5 سال |
| پشتیبانی کمر | آره |
| منبع نور | LED |
| وزن محصول | 25 کیلوگرم |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| ویژگی ها | ارتفاع قابل تنظیم |
| نصب | سقف نصب شده |
| گزینه های شکل | بیضی، گرد |
| رنگ بدن | سیاه، طلایی، دیگر |
| سفارشی سازی | نه |
| اندازه لامپ | بزرگ |
| ابعاد محصول | 60 W x 11.5 D x 72 OAH |
| ابعاد بسته بندی | 50×50×60 سانتی متر |
| شاخص رنگی | 60 Ra |
| طول عمر | 50،000 ساعت |
| زاویه پرتو | ۳۶۰ درجه |
| پایه لامپ | E12 |
| شکل سایه | شکل بیضی |
| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | 1651 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | Rp 13.693.294-17.120.902 |
| مواد بدن | مس |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| تضمین | 5 سال |
| پشتیبانی کمر | آره |
| منبع نور | LED |
| وزن محصول | 25 کیلوگرم |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| ویژگی ها | ارتفاع قابل تنظیم |
| نصب | سقف نصب شده |
| گزینه های شکل | بیضی، گرد |
| رنگ بدن | سیاه، طلایی، دیگر |
| سفارشی سازی | نه |
| اندازه لامپ | بزرگ |
| ابعاد محصول | 60 W x 11.5 D x 72 OAH |
| ابعاد بسته بندی | 50×50×60 سانتی متر |
| شاخص رنگی | 60 Ra |
| طول عمر | 50،000 ساعت |
| زاویه پرتو | ۳۶۰ درجه |
| پایه لامپ | E12 |
| شکل سایه | شکل بیضی |