| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | YH-12811746 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | CN¥1,100.35-1,375.46 |
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| مواد سایه | پارچه |
| شکل سایه | گرد |
| پایه لامپ | E26 |
| منبع نور | LED |
| منبع برق | سایر |
| کمر پشتیبانی | آره |
| تضمین | 3 سال |
| سبک طراحی | مدرن |
| شماره مدل | YH-12811746 |
| نام تجاری | YH |
| محل اصلی | چین، گوانگدونگ |
| درخواست | اتاق نشیمن |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| DIY | آره |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| کارایی نورپردازی لامپ | 85 lm/w |
| جریان نور لامپ | 900 lm |
| اندازه لامپ | وسط |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| وزن محصول | 4 کیلوگرم |
روشنگري ياهویک شرکت تجارت خارجی است که به طراحی، تولید و تجارت محصولات روشنایی متعهد است.شرکت دارای خطوط تولید مدرن با ظرفیت تولید قوی است.
ما مهندسان نرم افزار و سخت افزار، طراحان توسعه محصول و یک تیم بازاریابی عالی داریم.با یک شبکه خدمات خارجی کامل از جمله مراکز انبار و مراکز خدمات پس از فروش در دوسلدورف، آلمان و پلیزنتون، ایالات متحده، ما راه حل های یک توقف برای مشتریان OEM و ODM را ارائه می دهیم.
خدمات ما شامل طراحی، تولید، تدارکات و پشتیبانی پس از فروش برای تجارت عمده فروشی، خرده فروشی و توسعه محصولات جدید است.
| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | YH-12811746 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | CN¥1,100.35-1,375.46 |
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| مواد سایه | پارچه |
| شکل سایه | گرد |
| پایه لامپ | E26 |
| منبع نور | LED |
| منبع برق | سایر |
| کمر پشتیبانی | آره |
| تضمین | 3 سال |
| سبک طراحی | مدرن |
| شماره مدل | YH-12811746 |
| نام تجاری | YH |
| محل اصلی | چین، گوانگدونگ |
| درخواست | اتاق نشیمن |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| DIY | آره |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| کارایی نورپردازی لامپ | 85 lm/w |
| جریان نور لامپ | 900 lm |
| اندازه لامپ | وسط |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| وزن محصول | 4 کیلوگرم |
روشنگري ياهویک شرکت تجارت خارجی است که به طراحی، تولید و تجارت محصولات روشنایی متعهد است.شرکت دارای خطوط تولید مدرن با ظرفیت تولید قوی است.
ما مهندسان نرم افزار و سخت افزار، طراحان توسعه محصول و یک تیم بازاریابی عالی داریم.با یک شبکه خدمات خارجی کامل از جمله مراکز انبار و مراکز خدمات پس از فروش در دوسلدورف، آلمان و پلیزنتون، ایالات متحده، ما راه حل های یک توقف برای مشتریان OEM و ODM را ارائه می دهیم.
خدمات ما شامل طراحی، تولید، تدارکات و پشتیبانی پس از فروش برای تجارت عمده فروشی، خرده فروشی و توسعه محصولات جدید است.