| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | YH-12871843 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | R$1,057.04-1,585.58 |
| دمای رنگ | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| مواد سایه | پارچه |
| شکل سایه | گرد |
| سازگاری پایه لامپ | E27, E26, E12, E14 |
| منبع نور | LED |
| منبع برق | سایر |
| پشتیبانی کمر | آره |
| تضمین | 3 سال |
| سبک طراحی | مدرن |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| سفارشی سازی | بله (DIY) |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| کارایی نور | 85 lm/w |
| جریان نور | 900 lm |
| اندازه لامپ | وسط |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| حداقل مقدار سفارش | 1 PCS |
| رنگ روشن | نور سفيد گرم |
| بسته بندی | فوم + کارتونی |
| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | YH-12871843 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | R$1,057.04-1,585.58 |
| دمای رنگ | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| مواد سایه | پارچه |
| شکل سایه | گرد |
| سازگاری پایه لامپ | E27, E26, E12, E14 |
| منبع نور | LED |
| منبع برق | سایر |
| پشتیبانی کمر | آره |
| تضمین | 3 سال |
| سبک طراحی | مدرن |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| سفارشی سازی | بله (DIY) |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| کارایی نور | 85 lm/w |
| جریان نور | 900 lm |
| اندازه لامپ | وسط |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| حداقل مقدار سفارش | 1 PCS |
| رنگ روشن | نور سفيد گرم |
| بسته بندی | فوم + کارتونی |