| نام تجاری: | Yihaowo |
| شماره مدل: | YH-11151155 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | R$1,004.18-1,585.58 |
Yihao OEM طراحی مرسوم قدیمی لامپ رومیزی داخلی LED با ساخت مس جامد با سبک بدن مس مدرن.این چراغ خواننده زیبا زیبایی های قدیمی را با قابلیت های معاصر ترکیب می کند.
| دمای رنگ | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| مواد سایه | پارچه |
| شکل سایه | گرد |
| پایه لامپ | E12 |
| منبع نور | LED |
| منبع برق | AC 85-265V |
| پشتیبانی کمر | آره |
| تضمین | 3 سال |
| جریان نور | 900 lm |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| شاخص رنگی | Ra80 |
| وزن محصول | 3 کیلوگرم |
ایده آل برای اتاق های نشیمن، هتل ها، خانه ها و برنامه های روشنایی تزئینی داخلی.
چراغ های Yihao یک شرکت تجاری خارجی حرفه ای است که در طراحی، تولید و تجارت محصولات روشنایی تخصص دارد.000 متر مربع کارخانه با خطوط تولید مدرن و قابلیت های فنی قوی.
ما یک شرکت صنعتی و تجاری هستیم. خوش آمدید به بازدید از کارخانه ما واقع در شهر فنگگانگ، شهر دونگوان، استان گوانگدونگ، چین. از فرودگاه بین المللی شنژن Bao'an،از بزرگراه شنهاي به شهر ژيگو برو، شهر فنگگانگ. ما خدمات حمل و نقل براي مشتري هاي مهمون فراهم ميکنيم
ما از سفارش نمونه برای آزمایش و بررسی کیفیت استقبال می کنیم. نمونه های مخلوط برای اهداف ارزیابی قابل قبول است.
بخش مهندسی ما ۸ تا ۱۰ متخصص با توانایی های قوی تحقیق و توسعه را استخدام می کند. ما به طور منظم بازخورد مشتریان را برای بهبود محصولات و پیشرفت های جدید در نظر می گیریم.
کیفیت اولویت ما است. ما اقدامات کنترل کیفیت جامع را در طول کل فرآیند تولید، از ابتدا تا انتها اجرا می کنیم.
ما خدمات سفارشی را برای کارخانه ها، عمده فروشان، خریداران، توزیع کنندگان و پروژه های مهندسی ارائه می دهیم.مرکز شکایت مشتری ما تضمین می کند که هر گونه مشکل خدماتی به سرعت از طریق ایمیل یا تلفن حل شود..
| نام تجاری: | Yihaowo |
| شماره مدل: | YH-11151155 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | R$1,004.18-1,585.58 |
Yihao OEM طراحی مرسوم قدیمی لامپ رومیزی داخلی LED با ساخت مس جامد با سبک بدن مس مدرن.این چراغ خواننده زیبا زیبایی های قدیمی را با قابلیت های معاصر ترکیب می کند.
| دمای رنگ | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| مواد سایه | پارچه |
| شکل سایه | گرد |
| پایه لامپ | E12 |
| منبع نور | LED |
| منبع برق | AC 85-265V |
| پشتیبانی کمر | آره |
| تضمین | 3 سال |
| جریان نور | 900 lm |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| شاخص رنگی | Ra80 |
| وزن محصول | 3 کیلوگرم |
ایده آل برای اتاق های نشیمن، هتل ها، خانه ها و برنامه های روشنایی تزئینی داخلی.
چراغ های Yihao یک شرکت تجاری خارجی حرفه ای است که در طراحی، تولید و تجارت محصولات روشنایی تخصص دارد.000 متر مربع کارخانه با خطوط تولید مدرن و قابلیت های فنی قوی.
ما یک شرکت صنعتی و تجاری هستیم. خوش آمدید به بازدید از کارخانه ما واقع در شهر فنگگانگ، شهر دونگوان، استان گوانگدونگ، چین. از فرودگاه بین المللی شنژن Bao'an،از بزرگراه شنهاي به شهر ژيگو برو، شهر فنگگانگ. ما خدمات حمل و نقل براي مشتري هاي مهمون فراهم ميکنيم
ما از سفارش نمونه برای آزمایش و بررسی کیفیت استقبال می کنیم. نمونه های مخلوط برای اهداف ارزیابی قابل قبول است.
بخش مهندسی ما ۸ تا ۱۰ متخصص با توانایی های قوی تحقیق و توسعه را استخدام می کند. ما به طور منظم بازخورد مشتریان را برای بهبود محصولات و پیشرفت های جدید در نظر می گیریم.
کیفیت اولویت ما است. ما اقدامات کنترل کیفیت جامع را در طول کل فرآیند تولید، از ابتدا تا انتها اجرا می کنیم.
ما خدمات سفارشی را برای کارخانه ها، عمده فروشان، خریداران، توزیع کنندگان و پروژه های مهندسی ارائه می دهیم.مرکز شکایت مشتری ما تضمین می کند که هر گونه مشکل خدماتی به سرعت از طریق ایمیل یا تلفن حل شود..