| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | YH-1151516 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $299.99-399.99 |
| دمای رنگ (CCT) | ۳۵۰۰K (سفید گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | آهن با لهجه های مس |
| منبع نور | LED |
| درخواست | هتل، اتاق نشیمن، فضاهای داخلی |
| مواد سایه | پارچه |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| سفارشی سازی | بله (OEM/ODM در دسترس است) |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| کارایی نور | 80 lm/w |
| جریان نور | 500 lm |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| پشتیبانی کمر | آره |
| تضمین | سه سال |
| گواهینامه | CE، SAA، FCC |
| وزن محصول | 10 کیلوگرم |
| نام تجاری: | YH |
| شماره مدل: | YH-1151516 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $299.99-399.99 |
| دمای رنگ (CCT) | ۳۵۰۰K (سفید گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | آهن با لهجه های مس |
| منبع نور | LED |
| درخواست | هتل، اتاق نشیمن، فضاهای داخلی |
| مواد سایه | پارچه |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| سفارشی سازی | بله (OEM/ODM در دسترس است) |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| کارایی نور | 80 lm/w |
| جریان نور | 500 lm |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| پشتیبانی کمر | آره |
| تضمین | سه سال |
| گواهینامه | CE، SAA، FCC |
| وزن محصول | 10 کیلوگرم |