| شماره مدل: | YH-7221500 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $199-299 |
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفید نرم گرم) ، 3500K (سفید گرم) ، 5000K (روشن روز) ، 6000K (آگاهی روز) ، 4100K (سفید خنثی) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| منبع نور | LED |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| درخواست | هتل |
| مواد سایه | پارچه |
| نوع پایه | E10, E11, E14, E17 |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| کارایی نورپردازی لامپ | 75 lm/w |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| وزن محصول | 15 کیلوگرم |
| تضمین | 3 سال |
| شماره مدل: | YH-7221500 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $199-299 |
| دمای رنگ (CCT) | 2700K (سفید نرم گرم) ، 3500K (سفید گرم) ، 5000K (روشن روز) ، 6000K (آگاهی روز) ، 4100K (سفید خنثی) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن لامپ | مس |
| منبع نور | LED |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| درخواست | هتل |
| مواد سایه | پارچه |
| نوع پایه | E10, E11, E14, E17 |
| شاخص رندر رنگ (Ra) | 80 |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| کارایی نورپردازی لامپ | 75 lm/w |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| وزن محصول | 15 کیلوگرم |
| تضمین | 3 سال |