| نام تجاری: | YIHAOWO |
| شماره مدل: | YM008 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | CN¥686.01-895.05 |
| دمای رنگ | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن | آهن |
| تضمین | 3 سال |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| منبع نور | LED |
| وزن محصول | 6.6 کیلوگرم |
| زاویه پرتو | 180 درجه |
| رنگ بدن | طلا |
| جریان نور لامپ | 80 lm |
| طول عمر | 30،000 ساعت |
| نام تجاری: | YIHAOWO |
| شماره مدل: | YM008 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | CN¥686.01-895.05 |
| دمای رنگ | 2700K (سفيد نرم و گرم) |
| حالت کنترل | کنترل سوئیچ |
| مواد بدن | آهن |
| تضمین | 3 سال |
| ولتاژ ورودی | AC 85-265V |
| منبع نور | LED |
| وزن محصول | 6.6 کیلوگرم |
| زاویه پرتو | 180 درجه |
| رنگ بدن | طلا |
| جریان نور لامپ | 80 lm |
| طول عمر | 30،000 ساعت |